Čištění vzduchotechniky

v komerčních budovách

Čištění vzduchotechniky v komerčních budovách
Vnitřní ovzduší ve Vašich kancelářích má významný vliv na pracovní výkony i zdraví Vašich zaměstnanců. S naším týmem zkušených odborníků nabízíme kompletní čištění a dezinfekci vzduchotechnických systémů v komerčních prostorách. Z potrubí odstraňujeme prach, nečistoty a alergeny, které přímo ovlivňují kvalitu vzduchu ve vaší společnosti.

Proč čistit odvětrávací potrubí
v komerčních budovách?

Komerční budovy mají dnes už téměř zpravidla vnitřní ovzduší řízené primárně přes rekuperační jednotky a klimatizace s minimální příměsí čerstvého vzduchu. Ve vzduchotechnickém potrubí se usazují nečistoty v podobě jemného prachu. Ve znečištěném potrubí se také vyskytují různé bakterie a další mikroorganismy, které jsou pak přívodem vzduchu vháněny do jednotlivých prostor budovy. Lidé tak dýchají znečištěný vzduch a mohou pociťovat únavu nebo zdravotní potíže jako například škrábání v krku, vysychání očí, bolesti hlavy atd..
Pokud hledáte spolehlivou a odbornou firmu pro čištění a dezinfekci vzduchotechniky ve vašem panelovém domě, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli vytvořit zdravé a pohodlné prostředí pro všechny obyvatele. Jsme tady proto, abychom zajistili, že vzduch, který doma dýcháte je čistý.
Adresa

Mostecká 38, 434 01 Most-Vtelno

Email

info@ecoduct.cz

Tomáš Karaus

Jednatel
+420 725 527 690
Tomas.Karaus@ecoduct.cz