Čištění vzduchotechniky

v panelových domech

čištění vzduchotechniky
Pokud jde o zdraví a pohodu vašich obyvatel, je čistota odvětrávacích systémů klíčová. S naším týmem zkušených techniků nabízíme profesionální čištění a dezinfekci vzduchotechnických systémů. Odstraňujeme veškeré nečistoty, které se hromadí v odvětrávacích systémech vašeho panelového domu. Díky našim znalostem a dovednostem můžete mít jistotu ve správně vyčištěném a vydezinfikovaném odvětrávacím potrubí. Jsme tu, abychom v panelových domech zajistili čistý vzduch.

Proč čistit odvětrávací potrubí
v panelových domech?

Požární bezpečnost

V odvětrávacích potrubí se hromadí nečistoty v podobě prachu, tuku z vaření, lidských vlasů, chlupů domácích mazlíčků atd.. V průběhu let se z nahromaděných nečistot stavá souvislá vrstva, která je ve spojení s prouděním vzduchu v potrubí ideální cestou pro šíření případného požáru. Efektivním vyčištěním odvětrávacích potrubí toto riziko eliminujete.

Hygienická rizika

Souvislá vrstva nečistot v odvětrávacím potrubí je ve spojení s téměř stabilní teplotou a vlhkostí skvělou živnou půdou pro různé mikroorganismy, jako jsou například různé plísně, spory hub, bakterie a kvasinky. Takové mikroorganismy jsou biologickou hrozbou pro všechny obyvatele domu. Mohou vyvolávat různé alergie, chronická onemocnění dýchacích cest, vyrážky a další zdravotní potíže. Nejvíce nepříznivý vliv mají hlavně na zdraví dětí a seniorů.

Zvýšená prašnost a zápach

Za určitých podmínek může docházet k opačnému směru proudění vzduchu v odvětrávacích potrubí, což může vést ke zvýšené prašnosti v koupelnách a na toaletách a také k přítomnosti různých pachů z potrubí v jednotlivých bytech.

Pokud hledáte spolehlivou a odbornou firmu pro čištění a dezinfekci vzduchotechniky ve vašem panelovém domě, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli vytvořit zdravé a pohodlné prostředí pro všechny obyvatele. Jsme tady proto, abychom zajistili, že vzduch, který doma dýcháte je čistý.
Adresa

Mostecká 38, 434 01 Most-Vtelno

Email

info@ecoduct.cz

Tomáš Karaus

Jednatel
+420 725 527 690
Tomas.Karaus@ecoduct.cz