Čištění vzduchotechnických odtahů

v gastronomii

Absolute_Reality_v16_Hood_in_modern_restaurant_kitchen_Hyper_r_0
Naše metody čištění odstraňují tukové usazeniny a nečistoty a dávají také důraz na minimalizaci použití chemických látek, aby se omezil negativní dopad na přírodu. S naším týmem zkušených techniků můžete mít jistotu, že vaše vzduchotechnické systémy budou čisté a efektivní. Naše služby čištění odtahů vzduchotechniky jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší hygienické standardy a předpisy.

Proč čistit odtahy od digestoří?

Požární bezpečnost

Požární bezpečnost je v gastronomických provozech extrémně důležitá. V odtahovém potrubí se usazuje tuk a nečistoty z vaření, grilování, smažení apod.. Správné a pravidelné čištění odtahů vzduchotechniky minimalizuje riziko vzniku a šíření požárů spojených s tukovými usazeninami. S bezpečností nehazardujeme.

Dodržování hygienických standardů

V oblasti gastronomie je hygiena stejně důležitá jako požární bezpečnost. Kvalita vzduchu ve vaší gastronomické provozovně má přímý vliv na zdraví vašich zaměstnanců i zákazníků. Čištěním vzduchotechniky odstraňujeme z potrubí tukové nečistoty a alergeny, což přispívá k lepšímu prostředí v kuchyni a pohodlí hostů v prostoru.

Výkon vzduchotechnického systému

Čistá vzduchotechnika = efektivní výkon. Znečištěné vzduchotechnické potrubí má zpravidla za následek zvýšenou spotřebu energie a snížený výkon odtahu. Pravidelným odstraňováním nečistot z odtahových potrubí přímo ovlivňujete spotřebu energie a tím i šetříte Vaše finance.

Pokud hledáte efektivní, ekologické a bezpečné čištění odtahů vzduchotechniky v oblasti gastronomie, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli vytvořit prostor, který spojuje bezpečnost, výkon a ekologii ve Vaší restauraci..
Adresa

Mostecká 38, 434 01 Most-Vtelno

Email

info@ecoduct.cz

Tomáš Karaus

Jednatel
+420 725 527 690
Tomas.Karaus@ecoduct.cz